Doprava

Kupní cenu hradí kupující, tj. dobírkou nebo předem na účet prodávajícího. V případě splnění podmínek pro rozvoz - hotově při převzetí zboží.

V případě dobírky ke kupní ceně prodávající dále účtuje poštovné a balné ve výši 130,- Kč.  Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku (SMS, telefon...) nejsou naší společností účtovány. V případě objednávky s hodnotou nad 3000 Kč je POŠTOVNÉ ZDARMA ! -týká se to zásilek do o celkové hmotnosti do 15 kg ! 
 

Pokud kupní cenu hradí kupující předem je prodávajícím účtován poplatek na expediční náklady ve výši 89,- Kč. Zboží bude expedováno až pro připsání celé částky na náš účet vedený u Fio banky. U objednávky nad 2500 Kč a platby předem NEÚČTUJEME POŠTOVNÉ ANI BALNÉ ! - týká se to zásilek do o celkové hmotnosti do 15 kg ! 

Podmínky pro rozvoz ZDARMA ! Zboží rozvážím v Orlové a Dětmarovicích zdarma , dále nabízíme rozvoz ZDARMA i vKarviné, Bohumíně, Rychvaldě a Petřvaldě při nákupu zboží nad 1500 kč. Rozvoz probíhá po domluvě o čase a místě převzetí zboží. Po objednávce kontaktujeme objednavatele telefonicky.

Číslo účtu: 2700191476 /2010

Variabilní symbol: číslo objednávky

Pro objednávky na Slovensko:
Obejdnávající ze Slovenska platí expediční náklady ve výši 149 korun českých.
Objednávky na Slovensko jsou možné pouze při platbě předem na účet.
Po objednání zašleme informace o výši platby v eurech a informace pro převod na náš účet ve Slovenské bance
Při objednávce nad 4000 Kč a celkové hmotnosti objednaného zboží do 15kg - je POŠTOVNÉ ZDARMA !

Číslo účtu pobočky ve Slovenské republice:   
2700191476 / 8330      Fio Banka a.s.

 
0
 
 
© Majla - obchod pro pejsky